Strona Główna Promocje Materace Meble Dodatki Jak kupować? Porady Kontakt

Materac termoelastyczny NASTAZJA

1. Materac NASTAZJA (Klasa Luksus) Twardość H-2 miękki Wysokość około 25cm1.Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe (256 szt. 1m2) (15 lat gwarancji) posiadające siedem stref twardości. Dzięki temu materac ma tak zwaną elastyczność punktową co pozwala na idealne dopasowanie się materaca do naturalnych kształtów ciała. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej „kieszonce” które następnie złączone są ze sobą w najszerszym miejscu. To pozwala na niezależną pracę każdej ze sprężyn zapewniając optymalne podparcie dla kręgosłupa.

2. Po obu stronach sprężyny dla zwiększenia trwałości zastosowana została włóknina miękka która zabezpiecza sprężyny a jednocześnie nie niweluje elastyczności punktowej jak ma to miejsce przy włókninach filcowych utwardzanych.

3.Na sprężynach po obu stronach zastosowano specjalnie utwardzane maty kokosowe (100kg1m3) o gr. 10mm. które delikatnie usztywniają całą konstrukcje. Dodatkowo zapewniają doskonałą cyrkulacje powietrza co sprawia , że materac „oddycha” Higroskopijność włókna kokosowego pozwala na właściwą cyrkulację wilgoci. Kokos również posiada właściwości antyalergiczne oraz dużą wytrzymałość dzięki czemu materac jest bardzo trwały.

4.Po obu stronach zastosowano specjalnie perforowane (z otworkami) płyty lateksowe o gr. 20mm. dzięki którym materac jest dobrze wentylowany. Dodatkowa zaleta lateksu to bardzo duża trwałość na odkształcenia oraz idealne dopasowanie się do naturalnych kształtów ciała. W płytach lateksowych zastosowanych w tym materacu nie rozwijają się bakterie i grzyby.

5. Na płyty lateksowe po obu stronach zastosowano specjalną piankę termoplastyczną której ogromną zaletą jest idealne dopasowywanie się do naturalnych kształtów człowieka. Pianka ta pod wpływem wyższej temperatury zmienia swoje właściwości i robi się bardziej miękka.

6.Pokrowiec wykonany jest z dzianiny łożyskowej Silver dzięki czemu doskonale przepuszcza powietrze. Materiał pikowany jest specjalną owatą antyalergiczną 200gr/m2 i gofrą przez co nadaje się do prania w temperaturze 40 stopni. Zamek rozdzielczy (dookoła materaca) pozwala na zdjęcie pokrowca z jednej ze stron. To niewątpliwie duże ułatwienie gdyż pozwala na komfortowe użytkowanie materaca kiedy jedna cześć pokrowca jest w praniu.

 

Materace

Meble

Dodatki

O Firmie

Jak kupować

Porady

Promocje

Kontakt