Strona Główna Promocje Materace Meble Dodatki Jak kupować? Porady Kontakt

Jak kupować?

Jeśli mają Państwo możliwość, by odwiedzić nasz salon w Łodzi przy ul. Tuwima 80 to sprawa jest bardzo prosta. Salon Kokosen-Estella czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 soboty godzina 10-14 Na miejscu jesteśmy w stanie pomóc i doradzić jaki materac bądź mebel, będzie najlepszym wyborem. Zachęcamy Państwa również do zakładki Jak dobrać materac? gdzie można się wstępnie zorientować, na które materace z naszej oferty warto zwrócić szczególną uwagę.

Mogą Państwo też zaczerpnąć informacji drogą poczty elektronicznej email info@kokosen.pl lub telefonicznie 42-676-46-40 kom. 512-354-569

Istnieje możliwość wysyłki materaca na terenie całego Kraju. Nasza firma korzysta z usług kurierskich K-EX


Krok 1.
Po dokonaniu wyboru prosimy o kontakt telefoniczny z naszym doradcą celem ustalenia szczegółów takich jak: Adresu wysyłki , rodzaju materaca i jego ceny ( bądź czasu realizacji zamówienia przy wymiarze niestandardowym).

Krok 2.
Po zaksięgowaniu ustalonej kwoty na naszym koncie firmowym nasz sprzedawca kontaktuje się z Państwem telefonicznie i ustala datę wysyłki ( BARDZO WAŻNE BY W TYTULE PRZELEWU PODAĆ NUMER KONTAKTOWY TELEFONU ORAZ NAZWĘ I WYMIAR MATERACA)

Termin dostawy materacy o typowych wymiarach wynosi od 2 do 5 dni roboczych liczony od chwili zaksięgowania pełnej wpłaty. Materace niestandardowe (na zamówienie) wysyłamy od 3 do 14 dni roboczych

Dane konta KOKOSEN-ESTELLA
Rachunek bankowy:
Getinbank
94 1560 0013 2367 0727 4147 0001

 

Materace

Meble

Dodatki

O Firmie

Jak kupować

Porady

Promocje

Kontakt